„Cesty vznikají tím, že jimi kráčí člověk“ (Franz Kafka)
Jste zde: HomeDárcovství

Účel benefice 2016

Hospic Sv. Jiří Cheb

Poutní maraton, spolu se svým mladším bratrem Poutním ultramaratonem, jsou benefičními akcemi na podporu služeb Farní charity Chebkterá i letos opětovně veškerý výtěžek z Poutního (ultra)maratonu věnuje obecně prospěšné společnosti Hospic Sv. Jiří, který  spolu s dalšími (podrobnosti zde) chebská farní charita spoluzaložila a nadále jej podporuje. Uvítáme, když účastníci akce na tento účel sami přispějí (ať už před, při či po akci), nebo když pro Hospic Sv. Jiří získají nějakého štědrého sponzora.

Účel benefice: Podpora služeb chebského mobilního Hospice Sv. Jiří

Způsob přispívání pro Hospic Sv. Jiří v souvislosti s Poutním maratonem

Vaše finanční příspěvky na podporu Hospice Sv. Jiří je možné odevzdat při registraci před startem Poutního (ultra)maratonu, případně i v průběhu akce, nelépe ovšem převodem na účet pořadatele akce Farní charity Cheb u Poštovní spořitelny (viz níže), ze kterého pak bude výtěžek benefice posléze přeposlán Hospici Sv. Jiří.

Pokud chcete svůj příspěvek na Hospic Sv. Jiří poslat v převodem v jedné platbě se startovným, můžete tak také učinit. Na podporu Hospice Sv. Jiří pak půjde vše, co bude přesahovat částku povinného startovného 50 Kč (Poutní maraton), resp. 2.000 Kč (Poutní ultramaraton).

Na podporu Hospice Sv. Jiří je také možné se účastnit benefiční dražby maratonského obrazu.

Číslo účtu: 220699597; BLZ: 0300, variabilní symbol: 2303, zpráva pro příjemce: HOSPIC
Ze zahraničí: IBAN: CZ88 0300 0000 0002 2069 9597BIC (SWIFT): CEKOCZPP

Když do zprávy pro příjemce napíšete svá data, můžeme vám vystavit potvrzení o daru, na základě kterého si jej můžete nechat odečíst od základu daně. Další podrobnosti o sponzoringu Farní charity Cheb najdete ZDE.

hospic dobrovolnici

Pořadatel